Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

úterý 2. prosince 2014

Zdiška

Zdiška
okr. Uherské Hradiště
zdiskahluskova(zavináč)seznam.cz

Stránky:
Každý něco umíme
Fotogalerie

Jmenuji se Zdislava Hlúšková (všichni mi říkají Zdiška od mala) jsem aktivní důchodkyně, bývalá zaměstnankyně státního úřadu OSSZ, nyní již 5 let v důchodu, ale scházíme se z bývalými kolegyněmi každý rok. Moje nynější aktivita, kromě účetnictví, které vedu svým OSVČ, je hlavně zajištění chodu domácnosti - lehké domácí práce, vaření, praní, žehlení, úklid, šití a spravování všeho možného a ve svém volném čase odpočinek při pletení a háčkování, hlavně pro svou dnes jedinou 5ti měsíční vnučku Terezku. Upletu a uháčkuji téměř vše i bez popisu, stačí jen fotografie a dumám nad tím, až něco vykouzlím. Už téměř 45 let bydlím v nádherné vesničce v Ostrožské Nové Vsi, máme tady věhlasná jezera ke koupání, každý rok se zde pořádají soutěže "dračích lodí" a různé vodácké závody a sirnaté lázně, zejména na pohybové ústrojí a nově taky na léčbu lupenky. Webové stránky jsem si založila 22.7. 2010 - http://hluzdionv.websnadno.cz/ - a též alba s návody na háčkování na rajčeti - http://hluzdionv.rajce.idnes.cz/ - kde jsou některé návody mé vlastní a některé oskenované ze starých časopisů, které mám doma a je mi líto je dát do sběru. Můj meil je uvedený i na webových stránkách zdiskahluskova(zavináč)seznam.cz , takže mi chodí hodně proseb o zaslání nějakého návodu, nebo rady ohledně háčkování.
1 komentář:

  1. Košíček je nádherný a soupravička krásná. Jsi moc šikovná. :-)

    OdpovědětVymazat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...