Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

pondělí 1. prosince 2014

Zdenka.K

Ostrava
kub.zde(zavináč)seznam.cz

Stránky:

Jmenuji se Zdeňka a bydlím v Ostravě. Jsem důchodkyně, starám se o plně invalidního manžela a syna studenta VŠ. Starší syn VŠ překladatel AJ v r. 2009 zemřel na infarkt. Mám ráda práci na PC a sledování TV. Jako bývalá účetní a starší žena mám poškozený zrak. Zvažuji operaci šedého zákalu. Umím web tvorbu, mám několik osobních stránek pro radost a inspiraci. Miluji chorvatštinu a srazy našeho českého kroužku.


7 komentářů:

  1. Zdeni kraslice jsou kouzelné, super že máme další frivolitkářku-Evina

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj, jsem ráda, že se vajíčka líbila. Děkuji moc.

    OdpovědětVymazat
  3. Konec věčného hledání - Odkazy na weby - tak se jmenuje můj nový webík, kde jsou soustředěny odkazy na zajímavé blogy, weby našich pokročilých tvořilek a šikulek. Skvělé rady pro začátečnice.

    OdpovědětVymazat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...