Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

středa 31. prosince 2014

Do Nového roku (v novém)

Nový rok přináší změny pro náš Ženský klub. Jednak jsem převzala vedení klubových stránek já (Jitka S.) a po dohodě s Jitkou (Yorgou) jsem přenesla stránky na blogspot. Původní stránky zůstanou zachovány a v jejich archivu stále najdete vše, co kdy bylo publikováno.

Ač to teď nevypadá, při tvorbě jsem se snažila zachovat původní koncept, ale to se projeví až zde budou publikovány nové příspěvky vás členek. Jen menu je podstatně delší a může se zdát i složitější. Věřím však, že samy brzy zjistíte, že díky němu bude snadnější vyhledávání starších příspěvků v historii webu.

Závěrem bych chtěla poděkovat Jitce jak za založení našeho klubu, tak především za čas, který věnovala klubovým stránkám, pořádání setkání a další práci pro klub. Klubu bych chtěla popřát mnoho dalších let plných krásného tvoření a dalších milých setkání. Vám, členkám potom šťastný Nový rok se spoustou inspirace pro další práci.


PS: Prosím, kdo zatím nejste v seznamu členek, napište mi. Je možné, že v té předvánoční záplavě e-mailů jsem někoho přehlédla.

2 komentáře:

 1. Hodně úspěchů a zdraví,
  ať z vás nikdo nechuraví.
  Život ať jen dřina není,
  ale také láska,snění.
  Nechť se splní všechna přání,
  když ne hned tak na počkání.

  Všem členkám klubu, nové administrátorce Jitce i všem věrným sympatizantkám našeho klubu přeje Jitka - Yorga

  OdpovědětVymazat
 2. Přeji novému blogu Ženského klubu hodně úspěchů, příspěvků tvořilek a všechno nejlepší v novém roce 2015! :-)

  OdpovědětVymazat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...