Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

čtvrtek 19. února 2015

Svátky jara - soutěž

http://www.stoklasa.cz/
Sponzor soutěže
S blížícím se příchodem jara v těsném závěsu následovaném Velikonocemi jsme pro všechny tvořilky připravili soutěž o zajímavé ceny. Partnerem a sponzorem soutěže je e-shop Stoklasa.

Zadání je celkem jasné už z nadpisu:

Svátky jara

Do soutěže můžete poslat obrázky jakýchkoliv vlastních výtvorů, vyrobených libovolnou technikou, které odpovídají zadání. Každý účastník může poslat jen jednu fotografii, ale může na ní být zobrazeno libovolné množství různých výrobků. K obrázku je možné připojit krátký doprovodný text o max. délce 50 znaků (jméno ani přezdívku neuvádějte, soutěž proběhne anonymně).
Soutěže se může zúčastnit každý, bez ohledu na členství v klubu.
Své soutěžní příspěvky posílejte e-mail:
  
jitka.stepankova@seznam.cz
do 10.3.2015.

Prosím, zřetelně uveďte, že se jedná o příspěvky do soutěže!

A teď to důležité: O co se bude soutěžit.
Ceny do soutěže věnoval partnerský e-shop Stoklasa. Jeden z výherců obdrží soupravu pro tvorbu qullingových dekorací, která obsahuje publikaci Hravý quilling - 32 stran s podrobnými návody na výrobu nejrůznějších dekorací touto technikou a 400 barevných proužků na quilling o šířce 4 mm k okamžitému vyzkoušení.
Druhý výherce obdrží kreativní sadu s množstvím drobných dekorací v praktickém plastovém boxu, které můžete využít k nejrůznějšímu tvoření, či zdobení.
Více informací o cenách najdete pod odkazy.


Jednu z cen dle vlastního výběru obdrží absolutní výherkyně (případně výherce) soutěže, která v hlasování obdrží nejvíce hlasů. Ta zbývájící cena je potom určena pro členku klubu s nejvyšším počtem hlasů bez ohledu na celkové umístění - jelikož jsme klubový blog, je určitě spravedlivé, aby členky měly nějakou malou výhodu. V případě, že se absolutním vítězem stane členka klubu, druhou cenu získává druhý v pořadí.

Věřím, že se vám soutěž i ceny budou líbit a těším se na všechny vaše příspěvky.

4 komentáře:

 1. Suprový nápad jdu na to Graža.

  OdpovědětVymazat
 2. To je super. Už začínám přemýšlet, čím přispěji. A ještě dotaz - kdo to bude hodnotit?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že se také zapojíš. Hodnocení proběhne tradičně, tedy hlasováním návštěvníků.

   Vymazat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...