Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

pátek 6. března 2015

Pozvánka na jarní setkání


Prosím všechny, kdo máte zájem se zúčastnit a dosud jste to Jitce (yorga) neoznámili, abyste tak co nejdříve učinily a zároveň napsaly, zda budete chtít zajistit ubytování.
Hlaste se na e-mail: yorga@seznam.cz

Dále si dovoluji připomenout blížící se uzávěrku jarní soutěže o ceny. Zatím došlo jen velmi málo fotografií. Pro účast není nutná nová tvorba, můžete použít i něco vyrobeného v minulých letech.

1 komentář:

  1. Děvčata, všem,které se zúčastníte setkání a organizátorkám :-)určitě je to spousta práce,přeji ať to opravdu klapne a dopadne úplně nejlíp a podle vašich představ :-) Ať máte krásné a příjemné posezení :-)Alena

    OdpovědětVymazat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...