Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

úterý 10. března 2015

Nová členka - Lenka

Lenka

okr. Domažlice
stanfery(zavináč)seznam.cz

Zdravím všechnyčlenky Ženského klubu i návštěvnice tohoto klubu. Jmenuji se Lenka a bydlím v okrese Domažlice. Jsem v důchodu a již dlouho se zabývám různými ručními pracemi. V poslední době mě zaujal quilling a protože se blíží Velikonoce posílám ukázku některých mých výrobků.
 

6 komentářů:

 1. Pěkné práce.Milada

  OdpovědětVymazat
 2. Vítám Tě mezi "šikulky",které nesedí s rukama v klíně.quilling hezký,mám dotaz: ty věnečky jsou na polystirénu? Sylva

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj vítáme Tě mezi nás , hezké práce Graža.

  OdpovědětVymazat
 4. Jsi šikulenka :-) Tvoje velikonoční výzdoba je nádherná:-)

  OdpovědětVymazat
 5. Vítej mezi náma,pěkné výrobky - Elina

  OdpovědětVymazat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...