Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

středa 1. července 2015

Řetěz

Ahoj,
musím se pochlubit 5 m řetězem frivolitkových ozdůbek na vánoční stromeček. Objednala si ho paní Evička z Prahy, ale než půjde do světa musela jsem ho dát na náš blog.

 
Druhá fotka je z prodeje na náměstí na dni stroje regionálního, byla to krásná akce v Českém Těšíně.


Moc zdravím Všechny tvořílky a přejí krásně prožité prázdniny a krásnou dovolenou 
Graža
simunkova.g(zavináč)seznam.cz

4 komentáře:

 1. Máš se teda čím chlubit.Je to krása.Můj obdiv k trpělivosti s takovou prací.Frivolitky jsem zkoušela jednou,než bych udělala takový řetěz,spíše ale jen tak 50cm,tak bych asi dřív umřela. Lenka

  OdpovědětVymazat
 2. Stále víc zjišťuji, že frivolitky patří do povolanějších rukou než jsou ty moje. Ty tvé to zvládají bravůrně. Taky ti přeji krásné léto, stejně jako ostatním děvčatům v klubu.

  OdpovědětVymazat
 3. Kráása,stále obdivuji a nechápu.
  Elina

  OdpovědětVymazat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...