Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

středa 8. července 2015

Origami drobnosti

Ahoj,
obraz s tulipánama jde moc pomalu /musím tam počítat každý křížek/, tak posílám pár svých výtvorů z origami, co jsem dělala na pouť, když jsem prodávala kaktusy. Honil mě čas, jsem věčně u kaktusů, nebo na zahradě, takže na velké tvoření si musím počkat na zimu.Zdravím všechna děvčata a přeji hezké léto.
Sylva
kaktusarka1(zavináč)seznam.cz

6 komentářů:

 1. Tak už jsi mistr origami.Nejhezčí,co jsem zatím tady z origami viděla.Protože jsem fanda Formule1 vedou u mě ty formule,i když i to ostatní je na 1* a kvalita A . Lenka

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkné origami,šikula
  Elina

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Sylvi super formule a kolečka byly těžké, že jo vím jak jsem dělala kočárek jinak paráda moc hezké Graža.

  OdpovědětVymazat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...