Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

úterý 14. července 2015

Návrat

Vyšly jsme vstříc přání většiny členek našeho klubu, které znělo: "Vrátit se na původní blog".

Trošku mě mrzí, že jste novému blogu nedaly šanci. Většina věcí, na které jste si stěžovaly, se totiž dala nějakým způsobem řešit. Ale respektuji vaši volbu a blog tímto uzavírám.

Klub nekončí. Jeho činnost najdete dál na adrese:

club.blog.cz 

Své příspěvky a žádosti o členství posílejte na adresu:

yorga@seznam.cz

Přeji všem krásné léto a spoustu inspirace k dalšímu tvoření.
Jitka S. 

1 komentář:

  1. Chtěla bych upozornit členky klubu které přišly do klubu nedávno a na starých stránkách nikdy nefigurovaly a chtěly by pokračovat s námi, aby se přihlásily mailem na adresu yorga@seznam.cz . Pokud chcete pokračovat na tomto webu, domluvte je s administrátorkou, jaký směr těmto stránkám určí.

    OdpovědětVymazat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...