Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

pondělí 6. července 2015

Dečky a kabelka

Docela úspěšně pokračuju v kurzech paličkování. Tak jsem se pustila do něčeho většího - dečky o průměru cca 15 cm. Jsou obě paličkované podle stejného podvinku, ale každá má trošku jiný vzor.Kromě toho jsem si už dávno chtěla zkusit háčkovanou kabelku. A takhle to dopadlo. Pokud byste chtěli návod, najdete ho na mém soukromém blogu.Hezké léto!
Jitka S.
jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz

3 komentáře:

  1. Upaličkovaná dečka je pěkná, ale praktičtější je "žebradlo", říkalo se takovým taškám, že?

    OdpovědětVymazat
  2. Všechny výtvory jsem obdivovala už na Tvém blogu, jsou to moc pěkná dílka. Milada

    OdpovědětVymazat
  3. Ahoj Jituš tak Ty se učíš paličkovat to je super moc hezká dečka, musím kouknout na Tvůj blog, jsem teď na dovolené tak nebude zatím žáden příspěvek, ale něco tady určitě budu kutit moje ručičky nesmí zahálet Graža.

    OdpovědětVymazat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...