Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

neděle 28. června 2015

Jsme na i FB

Z minulé diskuze vyplynulo pár informací, na jejichž základě jsem se rozhodla Ženský klub propagovat i pomocí Facebooku. Zatím se s tím sama spíš seznamuji. Postupně vás přidávám jako další správce FB-stránky, abyste mohly spolu se mnou vkládat příspěvky - některé jste asi dostaly nějakou zprávu. Vzhledem k tomu, že pracuji na směny a příspěvky na blogu jsou obvykle přednastavené na několik dní dopředu, tak uvítám, pokud mi občas některá vypomůžete s nasdílením odkazu na nový článek i na naši FB-stránku.

Hlavní činnost klubu a galerie prací by měla zůstat i nadále na blogu, kde opravdu může nahlížet a komentovat každý a nemusí se kvůli tomu nikam registrovat. FB-stránka by měla sloužit především k propagaci našeho klubu a klubového blogu. Nerada bych, aby se to zvrhlo ve sbírku nejrůznějších odkazů na návody apod. - k tomu je už na FB spousta jiných stránek i skupin. Ale na druhou stranu byste mohli FB využít ke sdílení informací o zajímavých projektech, soutěžích, výměnách, ať už je pořádáte samy, nebo na ně někde natrefíte. Krom toho by mohlo být zajímavé vkládat na FB pozvánky na různé výstav(k)y, kde můžeme "naživo" nejen vaši tvorbu, nebo na setkání s ručními pracemi, workshopy, akce apod, případně můžete na FB vkládat dotazy a vyvolat tak diskuzi na téma, které vás zajímá.

Takže, kdo máte ještě zájem přispívat na naši FB stránku, napište mi na e-mail nebo si mě přidejte přímo do přátel. A samozřejmě LIKUJTE, nebo ještě lépe SDÍLEJTE!!!


Také bych vás všechny ráda upozornila, že jedním z důvodů změny domény bylo také zvýšit propagaci vlastních webů/blogů členek. Jak jste si jistě všimly, máte seznam svých nejnovějších "soukromých" článků v pravém menu. Krom toho však můžete do e-mailu s fotkami výrobků přidat i odkaz na svůj blog/web, případně přímo na článek s návodem. Zatím se to snažím dohledávat v seznamu členek, ale občas můžu zapomenout...

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...