Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

neděle 3. května 2015

Troška pletení

Zdravím všechny šikovné ručičky.
Posílám na ukázku dva výtvory. Vázu z pedigu, kterou dělala moje dcera a já jsem dělala pro neteř a její dva kluky ponožky na čtyřech jehlicích. Včera jsem na procházce nafotila fialky. Přišla jsem na takové místo, kde jich bylo strašně moc. Škoda, že už nevoněly. Říká se, že voní do první bouřky. Ta už tady byla. Mějte se moc hezky a vytvářejte nové výrobky, aby bylo na co koukat. Zítra nám začíná nejkrásnější měsíc v roce - Máj lásky čas.
Dana
jardana(zavináč)seznam.cz

5 komentářů:

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...