Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

středa 6. května 2015

Rozkvetlý Máj - soutěž

http://www.stoklasa.cz/
Partner soutěže
Milé členky a příznivkyně našeho klubu!

Máme pro Vás další soutěž o zajímavé ceny, které opět poskytl partner webu - internetový obchod s galanterním zbožím Stoklasa.

Rozkvetlý Máj

Tématem soutěže jsou tentokrát květy v jakékoliv podobě (kromě těch opravdických rostlých). Je tedy jedno, jaký zvolíte materiál a techniku. Každý účastník smí poslat pouze jednu fotografii, ale může na ní být zachyceno i více výrobků současně. K obrázku je možné připojit krátký doprovodný text o max. délce 50 znaků (jméno ani přezdívku, prosím, neuvádějte, soutěž proběhne anonymně). Máte na to zhruba 3 týdny, uzávěrka soutěže je 29.5. včetně. Své soutěžní příspěvky posílejete na e-mail:

jitka.stepankova@seznam.cz

Prosím, zřetelně uveďte, že se jedná o příspěvek do soutěže!


A o co se bude soutěžit tentokrát? Výherce obdrží sadu na vyšívání, která obsahuje 100 různobarevných přadýnek bavlněné příze Mouline (lze je využít i k jiným technikám, než je vyšívání), kousek kanavy o rozměrech 20x30 cm (abyste nemuseli hned letět do obchodu) a plastovou kanavu. Více informací naleznete pod odkazy.

Věřím, že se Vám soutěž bude líbit a že se zúčastníte v hojném počtu.

2 komentáře:

  1. Tak kytičky nejsou mou doménou.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Janko, to nemusí být nutně jen kytičky. Prostě cokoliv s motivem květin. Třebas čepička ozdobená kytičkou... Nebo něco ušít z květované látky...

      Vymazat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...