Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

čtvrtek 14. května 2015

Pro malé parádnice

Dobrý den!
 
Už několik let navštěvuji Vaše stránky a žasnu, jak jsou česká děvčata šikovná.
 
Dovoluji si Vám poslat také konečně pár fotografií ze své "tvorby" - ostatní najdete na www.hackovani-pleteni.estranky.cz
 
Jsem už skoro sedmdesátiletá paní - vdova. Když byly děti malé, tak jsem na ně hodně pletla a háčkovala/také jsem vyšívala/, později jsem jehlice i háček odložila a vrátila jsem se k této krásné činnosti až v důchodu.
Začínala jsem háčkovat před lety vánoční ozdoby, které háčkuji dodnes - teď mne dcera poprosila o uháčkování ozdůbek na vánoční stromek až do stropu. Už jsem háčkovala kamarádce také na tak veliký stromek - a bylo jich 250 ks a moc na tom stromku nebyly vidět - musím jich být alespoň 300 ks. Pak jsem začala háčkovat pro vnuky hračky a oblečení na miminka.
Bydlím sama s pejskem, děti jsou v Ostravě a v Praze, takže ode mne dost daleko, já bydlím na jižní Moravě. Často za mnou jezdí, tak je mně veselo - někdy až moc. Mám 4 vnuky, bohužel kluky. Žádná vnučka abych si ji mohla načančat, tak dělám radost druhým maminkám.
 
Skoro všechno háčkuji jen tak z hlavy - ono mne vždy během háčkování něco napadne - nebaví mne studovat nákresy, to už raději nějaký návod přečtu. Tak třeba hračky háčkuji jen podle obrázků.
 
Mějte se moc hezky - ať se Vám daří.

Zdraví Jiřina
jirinka-vaclav(zavináč)centrum.cz
(náš host)

8 komentářů:

 1. To je nádhera,jsi velice šikovná. Mám dotaz: upřesníš tu jižní Moravu? Já bydlím kousek od Brna směr Břeclav,třeba bydlíme kousek od sebe.

  OdpovědětVymazat
 2. Omlouvám se,zapoměla jsem se podepsat. Sylva

  OdpovědětVymazat
 3. NÁDHERNÉ !!! Julča

  OdpovědětVymazat
 4. Obdivuju - jsou to moc krásné věcičky. I já dýchám vzduch jižní Moravy. Milada

  OdpovědětVymazat
 5. Jiřinko máš to nádherné !!!!! Ahoj holky všechny zdravím, já zase dýchám vzduch severní Moravy Graža.

  OdpovědětVymazat
 6. no náááádhera, nestačím se divit.... jedna hezčí soupravička než ta druhá.....
  Magdaléna z Bratislavy

  OdpovědětVymazat
 7. Krásné věcičky!!! Už se těším na ty vánoční ozdoby :-))

  OdpovědětVymazat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...