Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

pátek 29. května 2015

Myšky

Zdravím všechny šikulky,

posílám na ukázku hnízdečko malých myšek. Jsou to opět talismánky pro děti mých kolegů, na dětskou akci kterou pořádáme v práci  již čtvrtým rokem. Myšky jsou velké 5-7 cm a je jich 32. Každá má opět - stejně jako loni, malou pamětní medailičku a své jméno. Akce se bude konat 29.-.30.5., tak doufám že se budou líbit. Bude to opět překvapení. Loňské sovičky měly velký úspěch.  A vzhledem k tomu, že letos nejedu, bude to pro děti které nejedou poprve možná o to napínavější jestli jsem něco  vymyslela nebo ne.

Lámala jsem si celkem dlouho hlavu, co vlastně vymyslet, jaké zvířátko, protože akce probíhá v lese a na loukách. Pátrala jsem pátrala,  a pak mi přítel Gůgl nabídl myšky. A byla tam jedna, kterou dělala Jitka Kopecká. No a její myška mi vlastně stála modelem. Takže Jituš - díky.
Mějte se všichni fajn  - Mira
jmirka(zavináč)atlas.cz

PS: Připomínám všem, že dnes je uzávěrka soutěže "Rozkvetlý Máj". Kdo ještě máte něco, s čím byste se mohly zúčastnit, tak si pospěšte! Jitka

7 komentářů:

 1. Ty jsou tedy úžasné!!!! I ten nápad s medailí je krásný.Být dítětem a dostat něco takového,skáču radostí metr vysoko! Jsi šikulka moc šikovná. Lenka

  OdpovědětVymazat
 2. Miro, tvoje myšky jsou ještě hezčí než ta moje předloha. Dětem určitě uděláš radost.

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý nápad a ještě leší myšky,děti budou mít určitě radost.
  Sylva

  OdpovědětVymazat
 4. Velikánská pochvala...moc pěkné. Milada

  OdpovědětVymazat
 5. Myšky jsou krásné. :-) Prima nápad. Jarmila*

  OdpovědětVymazat
 6. Mám jen jedno slovo PARÁÁÁÁÁÁDA! Hela*

  OdpovědětVymazat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...