Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

neděle 5. dubna 2015

Velikonoční pozdrav

Ahoj všem tvořilkám,

posílám velikonoční pozdrav. Venku to vypadá jako o Vánocích, ale při pohledu do kalendáře je opravdu duben. Posílám na ukázku další patchworková vejce a také pár háčkovaných. Tak nějak mi v Repechách "padly" do oka, tak jsem si to musela vyzkoušet. Teda dostat některé skořápky ven, no to mi dalo práci. Dokonce i na tu slepičku, kteropu jsem začala háčkovat v Otinovisi, se dá celkem dívat. Jen ji musím příště udělat z dvojtých sloupků, vypadá to líp.Mira
jmirka@atlas.cz


1 komentář:

  1. Pěkné vajíčka ,podařilo se, krásně barevné a uháčkovaná jsou taky pěkná,dávám palec nahoru
    Elina

    OdpovědětVymazat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...