Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

neděle 15. února 2015

Výzva

Děvčata, 
blíží se termín našeho jarního setkání a já vás chci poprosit, abyste upřesnily, které z vás přijedete do Repech, které se zúčastníte  i výstavy v Otinovsi a které budete chtít nocleh. Termín máme zajištěný, 21. a 22.3.  na penzionu klasika, v Otinovsi jednotný oběd a vystavovat budeme tentokrát ve škole. Pište prosím na můj mail yorga@seznam.cz  

Děkuji 
Jitka K.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...