Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

úterý 24. února 2015

Pár frivolitek, myš a koláčeAhoj všem v klubu,
zasílám na ukázku pár frivolitek do kterých jsem se celkem "zažrala". Pro vnoučata jsem začala plést zvířátka, začala jsem tělíčkem koaly, pak jsem začala dělat hlavu no a vylezla z toho myš. Můj muž tvrdí, že je to spíš klokan, jen kapsa tomu chybí, ať ji prý dodělám. Nedodělám, pro mě je to myš - maximálně dostane pod krk mašličku nebo motýlka. Snad to děcka při své bujné fantazii  poznají. A doufám, že ta koala si bude víc podobná.


No a nakonec posílám fotku koláčků, které jsem pekla v pátek na sobotní ostatky. Recept na ně jsem posílala před vánocema.
Je tam v receptu 1/2kg tuku a mnohé to udivilo. Opravdu to tam patří, jen té mouky tam musím dát víc. Z dávky jich bylo asi 115, a padly na to 2 tvarohy, ochucené cukrem a vajíčkem. Na hrozinky jsem si vzpomněla až už byto bylo hotové.
Mějte se všichni fajn

Mira
jmirka(zavináč)atlas.cz
 
 

5 komentářů:

 1. Frivolitkování obdivuji! Koláčky vypadají hodně dobře,myška na to dává ruku .-) :-)) Alena

  OdpovědětVymazat
 2. Já zvládnu ledascos,ale na frivolitky jsem zatím krátká,tak se skláním před ženami,které umějí udělat tu krásu,koláče bys mohla rozházet po děvčatech,aby si užily dobrého domácího pečení a myška všem nám z Klubu mává na pozdrav,je to vše perfektní. Sylva

  OdpovědětVymazat
 3. Frivolitky jsou pro mne vyšší dívčí ,o to víc bych se je chtěla naučit. Myška je roztomilá moc se mi líbí. Marta

  OdpovědětVymazat
 4. Výrobky jsou moc pěkné, ale já bych momentálně sáhla po koláčcích. A opakovaně !!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Frivolitky mne nechytly ač je to krásné tvoření. Ty koláčky jsou pravý opak :) ty bych asi mohla dělat pořád. Ostatně jako všechny další buchty, koláče a pod.

  OdpovědětVymazat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...