Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

úterý 10. února 2015

Ať nenastydne!

Zima je v plném proudu, chřipky a nachlazení nás ohrožuje na každém kroku, tak je potřeba se před nimi chránit. Způsobů je více, jedním z nich je držet krk v teple. K tomu účelu slouží různé šátky a šály. Některé už jste mohly vidět v Repechách nebo Otinovsi, také na blogu jsem je vystavovala... A pro ty, co ještě neviděly, pár fotografií na ukázku.

Hedvábné šátky jsem koupila hotové, jen jsem je pomalovala speciálními barvami. Na některých se podílel i můj 7-miletý syn.A i když volánkové šály pomalu zřejmě vycházejí z módy, tak snad ještě někoho potěší.

Jitka S.
jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz

4 komentáře:

  1. Jeden hezčí než druhý. Měla bych problém si vybrat.

    OdpovědětVymazat
  2. Volánkové šály jsou nádherné, třeba hned ta třetí s různými odstíny hnědé je nádherná :-)

    OdpovědětVymazat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...