Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

středa 21. ledna 2015

Paličkami i jehlicemi

Zdravím všechny šikulky. Po spoustě let jsem oprášila paličky a dceři na přání upletla čepici, když má prý přijít opravdová zima :-)  . Fotka mi vyšla moc do fialova, ve skutečnosti je víc černá.Hela*
HelenaHela(zavináč)seznam.cz

4 komentáře:

 1. Helenko, tak to paličkování je fakt mistrovské dílo...Milada

  OdpovědětVymazat
 2. Obojí je krásné. Hlavně paličkování se mi líbí. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Tak ty už Heli paličkuješ? Já se chystám oprášit to málo, co jsem se naučila, ale nevím, nevím, jestli to půjde. Myslíš, že tu čepici letos užiješ? S tou zimou to vypadá bledě.

  OdpovědětVymazat
 4. Vodnář je můj od sestřičky k narozeninám - Evina

  OdpovědětVymazat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...