Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

pátek 2. ledna 2015

Nová členka - Petty


Pettya(zavináč)email.cz
 
Stránky:

Věnuji se především ručním pracem které zahrnují mnoho technik. Nyní se věnuji hlavně háčkování, pletení, vyšívání, patchwork crazy jak šitý tak háčkovaný, vyrábím šperky a specializuji se na růžence. Dále maluji, fotím um. fotografii především kontrast, vyřezávám, a spoustu dalšího.
Jsem permanentně ve stavu učíme se každým krokem.
3 komentáře:

 1. Petty vítáme Tě u nás Graža

  OdpovědětVymazat
 2. Vítám Tě mezi "děvčata,co nesedí s rukama v klíně",ale mají pořád nějakou ruční práci po ruce a podle toho,co píšeš,jsi taky "multifunkční"a to je dobře. Sylva

  OdpovědětVymazat
 3. vitaj
  Magdaléna

  OdpovědětVymazat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...