Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

pátek 5. prosince 2014

Julča

okr. Vyškov
jcejkova(zavináč)seznam.cz

Stránky:

 
Miluji ruční práce, hlavně ty, co souvisí s klubičky. Ať už je to vlna, vyšívácí nitě, příze na háčkování, frivolitkování, obuvnické nitě, či ty do šicího stroje. Nesmírně ráda balím dárky, jsem zblázněná do balkónových kytek, miluji práci na zahradě a zalíbení jsem našla i v pěstování orchideí. Také podléhám všem módním vlnám a jakmile se objeví nějaká nová technika, musím si ji vyzkoušet. Děvčata z klubu vždy poradí, jsem moc ráda, že mně vzaly mezi sebe.
 
 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...