Ženský klub je virtuální sdružení žen, jejichž koníčkem se staly nejrůznější ruční práce a které chtějí své záliby sdílet, vyměňovat si zkušenosti, ale také ukázat světu, co všechno dovedou.
Založila jej roku 2008 Jitka Kopecká a do r. 2014 měl své stránky na club.blog.cz.

Informace pro členky a návštěvníky

Důležité informace pro členky a návštěvníky:
- Své příspěvky, prosím zasílejte na e-mail jitka.stepankova(zavináč)seznam.cz fotografie prosím ve formátu 640x480 nebo obráceně
- Chcete-li se také stát členkou, informace k přihlášce najdete ZDE.
- Pokud máte zájem o návod na jakékoliv výrobky, kontaktujte, prosím, autorku e-mailem, který je vždy uvedený v článku. Na komentáře u starších článků nemusí být reagováno.

neděle 13. července 2014

Graža

Graža

simunkova.g(zavináč)seznam.cz

Jmenuji se Gražyna Šimůnková, bydlím v Českém Těšíně. Mé záliby háčkování, frivolitky, paličkování, pletení, origami 3D a šití. Už jako holka jsem háčkovala a pletla pro panenky, taky jsem vyšívala a učila se plést na sebe a později na mé 2 dcery. V poslední době jsem propadla frivolitkám a háčkování zvířátek. Hrozně mně to baví a do budoucna bych chtěla organizovat kurzy frivolitkování a háčkování.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milé členky, pro vložení komentáře zvolte možnost "název/URL" (pouze kdo máte blog či webové stránky) nebo "anonymní" (ostatní) - v tom případě zanechte i svůj podpis.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...